Jdi na obsah Jdi na menu
 


Činnost klubu

Zde najdete popis činností klubu, co děláme a co z našich služeb nabízíme veřejnosti

 

Příspěvky

Jezdecká školička

19. 10. 2017

Určeno pro děti 5-8 let, které se seznámí  s našimi poníky a  dozví se spoustu věcí o koních. Budou se o ně starat a zjistí, jak se na koních jezdí. Info a přihláška: https://svcroznov.cz/becva-klub-a-bezva-klub19/

 

Jezdecký kroužek

21. 3. 2016

Jezdecký kroužek v našem klubu je určen dětem, které nemají svého koně, ale přesto, chtějí p trávit svůj čas ježděním a prací ve stáji. Pro tyto nadšence máme ve stáji koníky o které se mohou starat, učit se jezdit.

Cena: 700,-/měsíc

 

Jezdecká přípravka

8. 3. 2011

Každé pondělí do našeho klubu docházejí děti, kterým se líbí koníci a v naší přípravce se o ně učí starat a také formou hry ovládat. Tuto přípravku organizujeme ve spolupráci se Střediskem volného času v Rožnově pod Radhoštěm. Tento "kroužek " je určen dětem od 7 let. Info a přihláška: https://svcroznov.cz/becva-klub-a-bezva-klub19/

vit.jara-u-oprac..jpg

 

Jezdecká škola

9. 1. 2009

Náš klub chce vyjít vstříc i lidem, kteří mají rádi koně, ale z různých důvodů je nemohou sami vlastnit a přece chtějí zkusit požitek z jízdy na koni. Pro tyto zájemce jsou určeny naše komerční hodiny. Mohou je absolvovat i lidé, kteří na koni ještě neseděli. Pro děti máme poníky.

Adepti jezdectví si mohou objednat jednotlivou hodinu na jízdárně (v kryté hale, venkovním pracovišti nebo v terénu), vždy pod dohledem cvičitele. Pro ty, které jízda zaujala, je určena 10hodinová jezdecká škola.

 

CENÍK

Jednotlivá hodina velký kůň - 400,- Kč                  pony - 300,- Kč
Jezdecká škola 10 hodin velké koně - 3000,- Kč             pony - 3000,- Kč

Délka trvání jezdecké hodiny je stejná jako ve škole, tj. 45 minut!

Obrazek